Când scriu aceste rânduri, tocmai am terminat de citit o cronică nimicitoare publicată în „The Atlantic” despre primul film Star Wars lansat în ultimii șapte ani, „The Mandalorian and Grogu”, numit de autorul ei o peliculă Star Wars la care să adormi. Tot ce pot să vă spun e că mie mi-a plăcut. Iar de …
„The Mandalorian and Grogu”. Ce mi-a plăcut la noul film Star Wars, despre care un critic american spune că e „bun să adormi la el”
Notele editorului
Când scriu aceste rânduri, tocmai am terminat de citit o cronică nimicitoare publicată în „The Atlantic” despre primul film Star Wars lansat în ultimii șapte ani, „The Mandalorian and Grogu”, numit de autorul ei o peliculă Star Wars la care să adormi. Tot ce pot să vă spun e că mie mi-a plăcut. Iar de …
Citește și aceste articole
Jurnalul Național
Disney dă lovitura cu noul Star Wars. „The Mandalorian and Grogu” cucerește box office-ul
25 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

