La mai bine de un an după demolarea podului de pe „Drumul CET-ului”, brașovenii vor mai avea de așteptat până la reconstrucția acestuia. Deși vechea structură a fost desființată anul trecut în urma unei decizii a Comitetului Local pentru Situații de Urgență Brașov, proiectul noului pod se află încă în etapa documentațiilor tehnice și a […]

Citește articolul complet pe Bizbrasov →