Primarul municipiului Sibiu, Astrid Fodor l-a primit vineri în vizită oficială pe Excelența Sa, ambasadorul Japoniei în România, Takashi Katae. „Suntem conectați în primul rând prin frumoasa prietenie, de 17 ani, pe care o avem cu orașul înfrățit Takayama, menținută prin schimburi active și calde, prin vizite și evenimente comune.Read More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →