Copiii din 14 grădinițe din Timișoara ar urma să beneficieze de condiții mai bune pentru învățare, joacă și odihnă, printr-o nouă investiție a municipalității în modernizarea infrastructurii școlare, informează Primăria Municipiulu Timișoara. Primarul Dominic Fritz a semnat contractul pentru furnizarea unui nou lot de mobilier școlar, destinat grădinițelor din oraș, arată sursa citată. Este vorba […]

Articolul 14 grădinițe din Timișoara vor fi dotate cu mobilier nou. Valoarea proiectului finanțat prin PNRR a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.

Citește articolul complet pe PressAlert →