Primarul Marcel Romanescu a venit cu un mesaj pentru ”alarmiștii” care s-au speriat de un pui de șarpe apărut pe o stradă din Târgu Jiu. ”E doar natura care se împletește cu spațiul urban” spune edilul. ”Anunț important pentru cei care s-au speriat, în esență, de o râmă mai lungă care a ieșit din spațiul […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →